Ocean City, New Jersey’de Work&Travel Yapmanız için 6 Sebep!

19.11.2020
Blog Başlık
New Jersey eyaletindeki Ocean City, şüphesiz Work and Travel öğrencilerinin en çok tercih ettiği lokasyonlardan biridir. ”Peki tercihlerindeki bu büyük nedenler nedir?” diye düşünüyorsanız işte size birkaç tanesi.
 
1. Hareketli bir yaz geçirebilirsiniz.
Ocean City, Amerika’nın en turistik yerlerinden biridir. Bu nedenle yaz sezonunu hareketli bir bölgede geçirmek isteyen öğrenciler için idealdir.
 
2. Çeşitli aktiviteler yapabilirsiniz.
Hem çalışıp hem tatil yapmak istiyorsanız ve su sporlarından hoşlanıyorsanız, burası tam size göre olabilir. Sörf ve yüzme aktiviteleri yapabilir, eşsiz kumsalların tadını çıkarabilirsiniz.
 
3. Ucuz ve rahat bir ulaşım gerçekleştirirsiniz.
Küçük bir şehir olduğundan dolayı ulaşım problem olmaz, genellikle gençler bisiklet ile ulaşımı tercih ederler. Siz de gittiğinizde bisiklet satın alabilir ya da kısa süreli kiralayabilirsiniz. Ulaşım maliyetlerinizi bu şekilde düşürebilirsiniz.
 
4. Konaklama alternatifi fazladır.
Popüler bir bölge olduğu için konaklama seçeneği fazladır. Öğrenciler rahatça konaklama bulabilirler.
 
5. Ünlü eğlence parklarına gidebilirsiniz.
İzin günlerinizde eyalette bulunan Six Flags, Bush Gardens gibi eğlence parklarına giderek eğlenebilir, Amerikalıların adrenalin tutkusuna ortak olabilirsiniz.
 
6. Popüler şehirlere yakın olursunuz.
Washington DC, New York, Boston, Niagara Şelalesi, Atlantic City ve Philadelphia gibi büyük şehir ve turistik atraksiyonlara yakın olduğu için buraları rahatlıkla ziyaret edebilir, gezi planınızı yaparken batıdaki şehirlerden başlayabilirsiniz.
 
Devlet yurtlarında barınmak isteyen öğrenciler şahsen başvuru yapabilmektedir.