LILA Dil Okulları

18.07.2022
Blog Başlık

LILA dil okulu 2004 yılından beri İngiltere’nin en güvenli şehirlerinden biri olan Liverpool’da eğitim vermektedir. Şehir merkezinde konumlanan LILA dil okulu British Council, Quality English, English UK, IALC akreditasyonlarına sahiptir. Okul aynı zamanda yetkili Cambridge Sınavları (PET - FCE - CAE - CPE) merkezidir. Londra’dan sonra en fazla müze ve galeriyi barındıran Liverpool, tarihi, mimarisi, parkları ve sıcak insanları ile oldukça modern bir şehirdir.

LILA dil okulu bünyesinde yetişkin öğrenciler için sunulan Genel İngilizce programının yanı sıra, IELTS Hazırlık Kursları, Cambridge Hazırlık Kursları (PET - FCE - CAE - CPE), İş İngilizcesi, Birebir İngilizce ve küçük öğrenciler için İngilizce eğitimleri de vermektedir. Öğrencilerin derslerde edindikleri becerileri sosyal yaşamlarına da yansıtmaları hedefi ile LILA dil okulu birçok alternatif içeren aktivite takvimleri düzenlemektedir. Kültür, Sanat, Futbol ve alışverişi bir arada barındıran, kozmopolit bir şehir olan Liverpool öğrencilerin keyifli bir dil eğitimi programı geçirmesi için ideal bir lokasyondur.

LILA, öğrencilerine aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri sunmaktadır. Aile yanı konaklama, öğrencilere İngiliz kültürünü daha yakından tanıma ve okul dışında İngilizce konuşma pratiği yapma imkanı sağlamaktadır. Öğrenci evlerinde konaklama ise farklı ülkelerden öğrencilerle bir arada yaşama ve farklı kültürleri tanıma ve kendi kültürlerini tanıtma fırsatı sunmaktadır. Liverpool öğrencilerin dil eğitimi alırken keyifli vakit geçirebilecekleri ve İngiliz kültürünü tanıyabilecekleri ideal bir lokasyondur.

Genel Bilgiler

 • Eğitim Verilen Mekan

   
  Kurs Merkezi

  Öğrenci Kapasitesi

   
  220

  Sınıflardaki Ortalama Öğrenci Sayısı

   
  12

  Yaş Ortalaması

   
  21

  Minimum Yaş

   
  16

  Ders Süresi

   
  60 dk

  En Yakın Havaalanı

   
  Liverpool John Lennon Manchester

  Üniversite Yerleştirme Hizmetleri

   
  Yok