Eurocentres - Brighton Dil Okulları

18.07.2022
Blog Başlık

Eurocentres 70 yıllık tecrübesi ile bir çok ülkede uzman eğitmenler tarafından eğitimler veren köklü bir okuldur. Amacı global dilleri konuşuldukları yerlerde öğretmek olan Eurocentres’ ın altı kıtada farklı yerlerde dil okulları bulunmaktadır. İngilizce’nin yanı sıra Fransızca, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Japonca ve Rusça kursları da sunulmaktadır. Tüm dünyadan yılda 13.000’i aşkın öğrenci dil eğitimini kültürel etkileşim çerçevesinde almaktadır.

Denetim raporlarına göre ‘En İyi Birleşik Krallık Okul Grubu’ seçilen kuruluş Eğitim İade Raporu’nda en iyi puanları almıştır.

Eurocentres Brighton şubesi dünyaca ünlü ‘Royal Pavillion’un karşısında, şehrin tam merkezinde ve plaja sadece 5 dakikalık mesafede bulunmaktadır. ‘Denizi olan Londra’ olarak tanımlanan Brighton öğrenciler için ideal ve çok tercih edilen bir şehirdir ve Londra’ya hızlı tren ile ortalama 1 saat uzaklıktadır. Genel ve Yoğun İngilizce programlarının yanı sıra uzun dönem dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için Akademik dönem İngilizcesi de sunulmaktadır. Resmi IELTS sınav merkezi olan okulda IELTS ve Cambridge sınavları ve İş İngilizcesine yönelik TOEIC sınavı için hazırlık kurslar da deneyimli öğretmenler eşliğinde sunulmaktadır.

Ayrıca çalışan bireyler için CV’lerini geliştirebilmek ve uluslararası iş ortamlarında kendilerini daha iyi ifade edebilmelerine yönelik tasarlanmış İş İngilizcesi kursları da sunulmaktadır.

Genel Bilgiler

 • Eğitim Verilen Mekan

   
  Kurs Merkezi

  Öğrenci Kapasitesi

   
  196

  Sınıflardaki Ortalama Öğrenci Sayısı

   
  14

  Yaş Ortalaması

   
  22

  Minimum Yaş

   
  16

  Ders Süresi

   
  50 dk

  En Yakın Havaalanı

   
  Gatwick

  Üniversite Yerleştirme Hizmetleri

   
  Yok