EC English - Londra 30+ Dil Okulları

18.07.2022
Blog Başlık

EC Londra 30+, sadece 30 yaş ve üzeri öğrenciler için tasarlanmış olan, 120 öğrenci kapasiteli, en fazla 12 kişilik sınıflara sahip, olgun ve kafa dengi katılımcılarla birlikte yeni bir dili ve kültürü öğrenmek için eşsiz bir İngilizce dil okuludur.

Genel İngilizce ve İş İngilizcesi derslerinin yanı sıra etkinlikleri, sosyal ve kültürel programları bakımından da EC Londra 30+ benzersiz bir dil okuludur. Dilerseniz bire bir ders alabilir, bireysel çalışma odalarında çalışabilir ya da binanın içinde bulunan kafeteryada arkadaşlarınız ile sohbet edebilirsiniz. Bu modern ve akıllı tahtalara sahip, İngiltere’nin en iyi dil okullardan birinde hem eğitim görebilir hem de unutulmayacak deneyimler kazanabilirsiniz.

Euston tren istasyonunun hemen yanında bulunan EC Londra'da dil eğitimi programına katılarak Royal Opera House’ta bale ve diğer klasik sanatları izleyebilir, müzikallere katılabilir, dünyaca ünlü Oxford Caddesi’nde mağazaları gezebilişiniz. Londra Dungeon'ın, Londra Eye dev dönme dolabının ve Madame Tussauds müzesinin keyfini çıkarabilir, galerilere girebilir ve Soho’da barlar, şık restoranlar ve canlı gece kulüplerinde eğlenebilirsiniz. Windsor, Stonehenge, Oxford, Bath ve Wight Adası şehir dışı turları ile Londra dışındaki şehirleri de keşfedebilirsiniz.

EC Londra 30+, konaklama olarak da birçok seçenek sunmaktadır. Dilerseniz aile yanında kalarak ev ortamında konaklayabilir, dilerseniz yurt seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Eğer daha bağımsız konaklama seçeneklerini düşünürseniz stüdyo konaklama tipini de tercih edebilirsiniz.

Genel Bilgiler

 • Eğitim Verilen Mekan

   
  Kurs Merkezi

  Öğrenci Kapasitesi

   
  120

  Sınıflardaki Ortalama Öğrenci Sayısı

   
  10

  Yaş Ortalaması

   
  40

  Minimum Yaş

   
  30

  Ders Süresi

   
  45 dk

  En Yakın Havaalanı

   
  Gatwick, Heathrow, Stansted, Luton

  Üniversite Yerleştirme Hizmetleri

   
  Yok