Work&Travel’da Sizi Six Flags’de Çalışmaktan Soğutacak 6 Neden

20.01.2021
Blog Başlık
1. Güneşin altında çalışırsınız.
Eğlence parklarında çalışmanın en büyük dezavantajı açık havada çalışıyor olmanızdır. Yaz aylarında güneşin altında çalışacağınız için güneşle aranız iyi değilse ya da yaz sonunda Türkiye’ye kömür kıvamında dönmek istemiyorsanız burayı tercih etmeyebilirsiniz.
 
2. Şehir merkezinden uzakta olursunuz.
Six Flags ve diğer tüm büyük eğlence parkları şehir dışındaki geniş alanlarda kurulu olduğu için, şehir merkezine, alışveriş merkezlerine uzak kalır.
 
3. Hava koşulları kazancınızı etkiler.
Çok rüzgarlı ve yağmurlu havalarda parktaki roller coasterlar çalışmadığı için çoğunlukla park kapanır ve çalışamayabilirsiniz. Bu durumda hiç kaytardık diye sevinmenizi tavsiye etmiyoruz; çalışmadığınız saatler için ödeme alamazsınız. Böylece haftalık kazancınız düşer.
 
4. Çılgın kalabalığın ortasında kalırsınız.
Çılgın kalabalıklar size göre değilse eğlence parklarından uzak durmanızı tavsiye edebiliriz. Okullar kapanır kapanmaz büyük eğlence parkı ve havuzlara akın eden Amerikalılardan, restoran ve otel işlerini tercih ederek uzaklaşabilirsiniz.
 
5. Kazancınız tarihe bağlı azalır.
Ağustos ayı ortasında okullar açıldığı için park ziyaretçileri azalmaya başlar böylece sizinde çalışma saatleriniz düşer; buna bağlı olarak da kazancınız azalır.
 
6. Vardiyalı çalışırsınız.
İkinci bir işte çalışmayı düşünüyorsanız eğlence parkları çok uygun işler değildir. Her hafta farklı bir vardiyada çalıştığınız için bulacağınız diğer işin saatlerine uymayacaktır.
 
Şartlar gereği dil okulu okumaya hak kazanan öğrenciler devlet yurtlarında barınabilmektedir.