OISE - Bristol Dil Okulları

18.07.2022
Blog Başlık
OISE 1973 yılında tek merkeziyle güçlü bir eğitim ilkeleri üzerine kurulmuş ve mükemmel eğitimiyle uluslararası tanınmış bir kurum haline gelmiştir. Şuanda Londra, Oxford, Cambridge, Boston, Montreal ve Heidelberg'de merkezleri bulunmaktadır. OISE Bristol British Council, English, UK, BULATS, ve PFE akreditasyonlarına sahiptir. OISE Bristol Dil Okulu 1986 yılında, Bristol şehir merkezinde Denmark Street üzerinde kurulmuştur. Bu bölgede öğrencilerin bir çok sosyal aktivitede yer alabileceği kafe, sinema gibi merkezler mevcuttur. Okul şehir merkezine ve sahile sadece bir kaç dakika yürüme mesafesindedir.
 
OISE Bristol Dil Okulu binası 1800 yılından kalma eskiden şarap mahzeni olarak kullanılan tarihi bir binadır. Restore edilerek hizmet veren okul, pek çok modern sınıf, öğrenci dinlenme salonu, bilgisayar laboratuvarı ve kütüphane gibi donanımlara sahiptir. Özellikle mini grup İngilizce kursu,birebir genel İngilizce kursu veya mesleki dil eğitimi almak isteyenler için OISE Bristol Dil Okulu oldukça idealdir.OISE'nin misyonu, öğrencilere gelecekteki yaşamında ilham verici ve zorlukların üstesinden gelebilecekleri sonuç odaklı dil eğitimi vermektir.
 
Okulun yaş ortalaması 23-26' dır ve öğrencileri genellikle yöneticiler ve profesyonellerden oluşmaktadır. İngiltere' nin en hareketli şehirlerinden biri olan Bristol, İngiltere'nin güney batısındadır ve Londra, Bath ve  'İngiliz Rivierası' na kolayca ulaşılabilecek bir konumdadır. OISE Bristol Dil Okulu kendisini tercih eden öğrencilerine konaklama olarak okulun sunmuş olduğu aile yanı konaklaması, öğrenci yurdu gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Genel Bilgiler

 • Eğitim Verilen Mekan

   
  Kurs Merkezi

  Öğrenci Kapasitesi

   
  65

  Sınıflardaki Ortalama Öğrenci Sayısı

   
  5

  Yaş Ortalaması

   
  25

  Minimum Yaş

   
  16

  Ders Süresi

   
  60 dk

  En Yakın Havaalanı

   
  Heathrow

  Üniversite Yerleştirme Hizmetleri

   
  Yok