EC English - Londra Dil Okulları

18.07.2022
Blog Başlık

İngilizce’nin doğduğu yerde, modern, en son teknoloji sınıflarıyla, bireysel çalışma alanlarıyla dünyanın bir numaralı İngilizce eğitim verilen ülkesinde bulunan EC Londra, öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarına ve hayallerini gerçekleştirmelerine olanak sağlamaktadır.

EC Londra, genel İngilizce, yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, akademik dönem, IELTS, FCE, CAE gibi sınavlara hazırlık programları ile eğitmenlerin farklı öğretme teknikleri ve birinci sınıf modern tesislerde eğitim görme şansını bir arada sunmaktadır. Toplamda 14 sınıfı ve 182 öğrenci kapasitesine sahip EC Londra’da sınıflarda ortalama 11 öğrenci ile eğitim vermektedir. CV ve İş Görüşmesi Klinikleri, Üniversite ve Kariyer tavsiyeleri seanslarını da içeren ücretsiz dil atölyeleri gibi ek imkanlar da sunmaktadır.

EC Londra, Londra'nın rakipsiz her yere en ulaşılabilir mevkiinde, 1. bölgede,Euston istasyonunun hemen yanındadır. Bulunduğu konum itibari ile ikonik kraliyet binası olan Buckingam Sarayı, St. Paul katedrali, Londra Eye, Tower of Londra gibi şehrin farklı yerlerine rahatça ulaşmanızı sağlar. Şehrin gözde yerlerinden biri olan Kings Cross’a sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

Öğrenciler aktivitelerde Müzikallerin, Londra Dungeon'ın, Londra Eye dev dönme dolabının ve Madame Tussauds müzesinin keyfini çıkarabilir. Windsor, Stonehenge, Oxford, Bath ve Wight Adası şehir dışı turları ile Londra dışındaki şehirleri de keşfedebilir.

Genel Bilgiler

 • Eğitim Verilen Mekan

   
  Kurs Merkezi

  Öğrenci Kapasitesi

   
  182

  Sınıflardaki Ortalama Öğrenci Sayısı

   
  11

  Yaş Ortalaması

   
  23

  Minimum Yaş

   
  16

  Ders Süresi

   
  45 dk

  En Yakın Havaalanı

   
  Gatwick, Heathrow, Stansted, Luton

  Üniversite Yerleştirme Hizmetleri

   
  Yok